پنجره آکاردئونی | درب آکاردئونی | در و پنجره UPVC کرکره ای | هلکووین

0

پنجره آکاردئونی مانند یک آکاردئون باز و بسته می‌شود. از این رو می‌توانید این نوع از پنجره UPVC هلکووین را تا جایی که دوست دارید بدون هیچ گونه محدودیتی در زاویه، باز یا بسته کنید. زمانی که شما درب و پنجره آکاردئونی را به طور کامل باز می‌کنید هیچ چیزی حتی یراق آلات را در این در و پنجره دوجداره مشاهده نمی‌کنید چرا که تمامی یراق آلات جمع می‌شوند و در قسمت‌های کناری قرار می‌گیرند از این رو می‌توان گفت که درب آکاردئونی فضای بسیار کمی را اشغال می‌کند و دید فوق العاده‌ای را برای تماشای منظره بیرون از خانه برای شما فراهم می‌کند.

کاربرد پنجره‌های آکاردئونی

در واقع از پنجره آکاردئونی دوجداره ، در مکان‌هایی که عرض پنجره زیاد است استفاده می‌شود چرا که مکانیزم ساخت و اجرای پنجره آکاردئونی به این شکل است که تمامی یراق آلات جمع شده و در قسمت‌های کناری قرار می‌گیرند. از این رو پنجره دوجداره آکاردئونی دارای پیچیدگی بیشتری در ساخت نسبت به سایر درب و پنجره‌ها است.

درب دوجداره آکاردئونی ، بیشتر در منازلی که در طبقه همکف و رو به حیاط یا بالکن قرار دارند، استفاده می‌شوند. از این رو متناسب با عرض زیادی که برای اجرای این نوع از درب و پنجره‌ها نیاز است در استفاده از آن ها محدودیت وجود دارد.

مکانیزم کارکرد پنجره آکاردئونی

همانطور که از نام درب آکاردئونی دوجداره ، مشخص است مکانیزم کارکرد این نوع درب دقیقا مانند یک آکاردئون است به گونه‌ای که می‌توانید بدون هیچ‌گونه محدودیتی از نظر زاویه، این نوع پنجره را تا انتها باز کنید و از دید منحصر به‌ فردی که برای تماشای منظره در اختیار شما قرار می‌دهد استفاده کنید.

حالت های مختلف پنجره کرکره ای

می‌توان پنجره آکاردئونی ، را متناسب با جهت نصب آن به سمت راست یا به سمت چپ باز و بسته کرد از این رو اگر جهت نصب پنجره کرکره ای ، شما به سمت راست باشد می‌توانید یراق آلات آن را به سمت راست هل دهید و به این شکل آن را تا انتها باز کنید. بنابراین حالت‌های مختلف پنجره آکاردئونی ، شامل دو حالت باز و بسته شدن به سمت راست و چپ متناسب با جهت نصب آن است.

از متریال متعددی برای ساخت و اجرای پنجره آکاردئونی استفاده می‌شود که محبوب‌ترین آن ها، متریال UPVC است. پنجره UPVC آکاردئونی ، نسبت به سایر درب و پنجره‌ها از دوام و استحکام بیشتری برخوردار است و در عین حال زیبایی چشم‌گیر و منحصر به‌ فردی دارد. اگر شما هم دوست دارید همیشه از هوای تازه استفاده کنید و از منظره‌ای که در مقابل خانه یا ویلای شما قرار دارد استفاده کنید می‌توانید سفارش ساخت و نصب درب UPVC آکاردئونی را به تیم حرفه‌ای و با تجربه هلکوین بدهید.

لطفا به این مطلب رای دهید

89%

89%

عالی
  • امتیاز نویسنده

    8.9

  • امتیاز کاربران (2 رای)

    9.9

درباره نویسنده بیشتر بدانید ...

لطفا دیدگاه خود را بنویسید (-:

تماس بگیرید