پنجره دو حالته | درب دو حالته | در و پنجره UPVC دو طرفه | هلکووین

0

پنجره دو حالته یکی از شناخته شده ترین محصولات گروه هلکوین بعنوان تولید کننده پنجره می باشد که امکان باز شدن در دو حالت را دارد. به گونه‌ای که در حالت اول، چرخش لنگه بازشو بر روی محور عمودی قرار می‌گیرد و در حالت دو لنگه بازشو بر روی محور افقی قرار می‌گیرد به گونه‌ای که از سمت بالا حدود 20 درجه به صورت زاویه‌دار باز می‌شود. از این‌رو درب UPVC هلکوین و پنجره دو حالته فضای زیادی را در محیط داخلی اشغال نخواهد کرد. توجه داشته باشید که از درب دو حالته تنها در مکان‌هایی استفاده می‌شود که نیاز به یک ورودی هوا و وارد شدن نور به داخل باشد. از این‌رو پنجره دو حالته تهویه هوای بسیار مناسبی است.

موارد استفاده از پنجره دو حالته

از پنجره دو حالته دوجداره ، بیشتر در راه‌پله‌ها، نمای ساختمان‌ها، آشپزخانه‌ها و سرویس‌های بهداشتی که تنها نیاز به مجرایی برای ورود نور و جابجایی هوا است استفاده می‌شود. از این‌رو می‌توان گفت که پنجره دوجداره دو حالته ، از نظر کاربردهایی که دارد در مکان‌های محدودی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

انواع مدل پنجره‌های دو حالته

پنجره دو حالته ، از نظر نوع متریالی که برای ساخت آن مورد استفاده قرار می‌گیرد شامل مدل‌های متعددی است که بهترین مدل آن، پنجره UPVC دو حالته است. درب دو حالته دو جداره با متریال UPVC از مکانیزم پیچیده‌ای برخوردار است که همین مکانیزم پیچیده موجب شده است قیمت درب UPVC دو حالته نسبت به پنجره‌های دو طرفه با سایر متریال‌ها کمی بیشتر باشد.

ویژگی و مزایای پنجره دو لنگه

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ها و مزایای پنجره دو لنگه ، باز شدن هر یک از لنگه‌ها به صورت جداگانه و بدون تاثیرگذاری بر روی یکدیگر است به گونه‌ای که هر دو لنگه به وسیله پروفیل مولیون به صورت ثابت در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند اما می‌توان به راحتی آن‌ها را از یکدیگر جدا کرد و هر کدام را متناسب با جهتی که نصب شده است باز کرد.

علاوه‌ بر این پنجره دو لنگه از مقاومت و استحکام بالایی در برابر شرایط و عوامل جوی برخوردار بوده و دارای ظاهری بسیار زیبا و منحصر به‌ فرد است. اگر شما نیز تمایل دارید از پنجره دو حالته در نمای ساختمان یا هر مکانی که نیاز به مجرای ورودی هوا دارد استفاده کنید می‌توانید روند ساخت و نصب آن را به تیم متخصصان هلکوین بسپارید چراکه گروه هلکوین یکی از با تجربه‌ترین شرکت‌ها در زمینه ساخت و نصب درب دو لنگه ، درب دو حالته UPVC و درب دوجداره دو حالته است.

لطفا به این مطلب رای دهید

97%

97%

عالی
  • امتیاز نویسنده

    9.7

  • امتیاز کاربران (3 رای)

    9.7

درباره نویسنده بیشتر بدانید ...

لطفا دیدگاه خود را بنویسید (-:

تماس بگیرید